O nás

Náš salón je místem, kam se budete rádi vracet a kde si také užijete chvíle relaxu.

Čím jsme odlišní od jiných

Přinášíme našim klientům kadeřnické a Barber služby na profesionální úrovni, kdy pracujeme s těmi nejlepšími značkami na trhu, neustále sledujeme módní trendy. Náš salón je jedinečnými tím, že nabízíme našim klientům dámské kadeřnictví, dětské kadeřnictví a Barber shop ve stejných prostorech, avšak odděleně, otevírací dobu do večerních hodin, Věrnostní program a také on-line rezervační systém. Každý klient je pro nás důležitý, každý klient zažije v našem salónu přátelský a individuální přístup. V našem salónu neděláme pouze krásné vlasy a pánům také vousy, ale učíme naše klienty jak vypadat perfektně každý den. V našem salónu poradíme s produkty na domácí péči, vše vysvětlíme a záleží nám na tom, aby naši klienti odcházeli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli. Náš salón bude místem, kam se budete rádi vracet a kde si zároveň také užijete zasloužený relax.

Nejlepší značky

Pracujeme s těmi nejlepšími značkami na trhu a těmi jsou:
O & M (bezamoniakové barvy), Angry Beards, Uppercut, Seamless1, Immortal.

Pro Vaše pohodlí

Součástí všech služeb je občerstvení v podobě alkoholických či nealkoholických nápojů (např. káva, čaj, víno či panák dobrého pití), aby se naši klienti u nás cítili příjemně.

Servis

Každé klientce/klientovi vždy rádi doporučíme vlasovou kosmetiku na domácí péči, kdy pracujeme s jedinečnými produkty, které udržují vlasy ve skvělé kondici i po opuštění salónu. Zeptejte se našich kadeřníků na vše co Vás zajímá, vždy Vám rádi poradí a doporučí pro Vaše vlasy a vousy ty nejlepší produkty.

Abychom klientům dopřáli ten nejlepší servis na trhu, součástí je také náš e-shop, který obsahuje profesionální vlasovou kosmetiku a klienti si tam mohou zakoupit produkty, se kterými v našem salónu pracujeme a které kadeřníci doporučí klientům na domácí péči. Tímto jsme schopni našim klientům poskytnout kompletní balíček služeb od perfektních služeb po kvalitní péči mimo našeho salónu formou nabídky profesionálních produktů jak v našem salónu, tak i na našem e-shopu.